WAŻNE!

Rozkład jazdy autobusów

Nowe rozkłady jazdy i przywrócenie kursów szkolnych od 4 września 2023 roku

Ikona PDF Linia Nr 21 [149 KB]
Ikona PDF Linia Nr 22 [91 KB]
Ikona PDF Linia Nr 26 [75,7 KB]

 

Komunikacja publiczna

Szanowni Mieszkańcy, Pasażerowie komunikacji publicznej.

W związku z informacjami o zamknięciu przejazdu kolejowego w Solcu od 18 do 31 maja br. zmianie ulegnie przebieg linii nr 21 w tym terminie.

Ze względu na konieczność zachowania czasów przejazdów oraz zintegrowania poszczególnych kursów autobus linii nr 21 będzie zmuszony pominąć przystanki w Sulęcinie oraz Sulęcinku II. Autobus zabierze pasażerów z przystanku Sulęcinek i Sulęcinek I, a następnie pojedzie do Solca wyznaczonym objazdem przez Przymiarki.

Prosimy pasażerów z przystanków Sulęcin oraz Sulęcinek II o skorzystanie z najbliższych dostępnych przystanków lub kurs linią nr 26.

Przepraszamy za utrudnienia. W przypadku skrócenia/wydłużenia terminu zamknięcia przejazdu kolejowego będziemy informowali na bieżąco.

 

Decyzją Zarządu Powiatu Średzkiego od 1 stycznia 2021 r. na linii nr 21 został usunięty pierwszy kurs (rozpoczynający się o godz. 04.22). Reszta kursów pozostała bez zmian.

Od 1 grudnia 2020 r. zawieszone zostały kursy szkolne (Szk.) - do 15 stycznia 2021 r.

Przypominamy, że do obowiązującego systemu monitorowania frekwencji pasażerów, zgodnie z sugestiami spółki Kombus, została wprowadzona poniższa zasada:

Kursy przewożące mniej niż 5 pasażerów zostaną wycofane z rozkładu.

WAŻNE!!!

W związku z obowiązującymi zasadami reżimu sanitarnego autobusy są dezynfekowane.

Liczba pasażerów, zgodnie z wytycznymi Serwisu RP (Aktualne zasadu i ograniczenia) może wynosić:

  • 50% liczby miejsc siedzących albo 30% liczby wszystkich miejsc siedzących i stojących, przy czym co najmniej połowa miejsc siedzących musi pozostać wolna.
  • 100% liczby miejsc siedzących albo 50% liczby wszystkich miejsc siedzących i stojących, przy czym co najmniej połowa miejsc siedzących musi pozostać wolna.


Na każdym autobusie znajduje się informacja z maksymalną liczbą pasażerów.

Zalecamy także noszenie maseczek i dezynfekcję rąk.

KOMUNIKAT KPA "Kombus" Sp. z o.o. dot. koronawirusa - przejdź

Wszelkie interwencje i uwagi dotyczące funkcjonowania bezpłatnej komunikacji gminnej należy kierować do poszczególnych Gmin (dane kontaktowe zamieszczone są poniżej), bądź bezpośrednio do koordynatora Spółki "Kombus" Pana Damiana Biadały pod nr tel. 881 034 965.

źródło: www.sroda.wlkp.pl