WAŻNE!

Rozkład jazdy autobusów

Komunikacja zastępcza od 13.07.2020 r., linia nr 21

Komunikacja zastępcza od 13.07.20 r., linia nr 21

 KÓRNICKA 14:27 
KÓRNICKA - SZKOŁA  14:28 
KILIŃSKIEGO  14:29 
KILIŃSKIEGO - POMNIK  14:30 
LIMANOWSKIEGO - BIBLIOTEKA  14:32 
INWALIDÓW WOJENNYCH  04:22  14:34 
BRODOWSKA  04:24  14:36 
BRODOWSKA - HOTEL  04:26  14:38 
WŁOSTOWO  04:29  14:41 
BRODOWO I  04:31  14:43 
MARIANOWO BRODOWSKIE I  04:33  14:45 
MIĄSKOWO  04:35  14:47 
MURZYNÓWKO I  14:50 
MIĄSKOWO I  14:51 
MURZYNOWO LEŚNE I  14:52 
MURZYNOWO LEŚNE  14:54 
SULĘCINEK  14:58 
SULĘCINEK I  -  15:00 
SULĘCINEK II  -  15:02 
SULĘCIN  -  15:05 
SOLEC  -  15:08 
KRZYKOSY OSIEDLE  -  15:12 
KRZYKOSY  -  15:13 
MURZYNÓWKO  04:37 
BRONISŁAW  04:40 
KRZYKOSY II  04:42  15:15 
LUBRZE  04:44  15:17 
NOWE MIASTO  04:48  04:50  15:21  15:25 
LUBRZE  04:53  15:29 
KRZYKOSY  04:57  15:33 
KRZYKOSY OSIEDLE  04:58  15:34 
SOLEC  05:01  15:38 
SULĘCIN  05:04  15:41 
SULĘCINEK II  05:07  15:44 
SULĘCINEK I  05:09  15:46 
SULĘCINEK  05:11  15:48 
MURZYNOWO LEŚNE  05:15  15:52 
MURZYNOWO LEŚNE I  05:17  15:54 
MIĄSKOWO I  05:18  15:55 
MURZYNÓWKO  05:20  15:57 
MIĄSKOWO  05:22  15:59 
MARIANOWO BRODOWSKIE I 05:24  16:01 
BRODOWO III  05:26  16:03 
WŁOSTOWO  05:28  16:05 
BRODOWSKA I 05:30  16:08 
BRODOWSKA  05:32  16:10 
INWALIDÓW WOJENNYCH  05:34  16:12 
WAŁOWA - KUPIEC ŚREDZKI  05:36 
KILIŃSKIEGO  05:38 
KÓRNICKA - SZKOŁA  05:39 
KÓRNICKA  05:41 

Komunikacja zastępcza od 13.07.2020 r., linia nr 22

 KÓRNICKA - SZKOŁA 16:02 
PADEREWSKIEGO  16:04 
HALLERA - BIEDRONKA  16:05 
KILIŃSKIEGO - POMNIK  16:07 
LIMANOWSKIEGO - BIBLIOTEKA  16:09 
INWALIDÓW WOJENNYCH  06:00  16:11 
BRODOWSKA  06:02  16:13 
BRODOWSKA - HOTEL  06:04  16:15 
WŁOSTOWO  06:07  16:18 
BRODOWO I  06:09  16:20 
MARIANOWO BRODOWSKIE I  06:11  16:22 
MIĄSKOWO  06:13  16:24 
MURZYNÓWKO I 06:16  16:27 
MIĄSKOWO I  06:17  16:28 
MURZYNOWO LEŚNE I  06:18  16:29 
MURZYNOWO LEŚNE  06:20  16:31 
SULĘCINEK  06:24  16:35 
SULĘCINEK SZKOŁA  06:25  16:36 
PRZYMIARKI  06:28  16:39 
SOLEC  06:30  16:41 
KRZYKOSY OSIEDLE  06:34  16:45 
KRZYKOSY  06:35  16:46 
KRZYKOSY I  06:38  16:49 
WITOWO  06:41  16:52 
WIKTOROWO  06:42  16:53 
PIĘCZKOWO  06:44  16:55 
PIĘCZKOWO I  06:46  16:57 
ORZECHOWO  06:48  06:50  16:59  17:00 
PIĘCZKOWO I  06:53  17:03 
PIĘCZKOWO  06:55  17:05 
WIKTOROWO  06:57  17:07 
WITOWO  06:58  17:08 
KRZYKOSY I  07:01  17:11 
KRZYKOSY  07:04  17:14 
KRZYKOSY OSIEDLE  07:05  17:15 
SOLEC  07:09  17:19 
PRZYMIARKI  07:11  17:21 
SULĘCINEK SZKOŁA  07:14  17:24 
SULĘCINEK  07:15  17:25 
MURZYNOWO LEŚNE  07:19  17:29 
MURZYNOWO LEŚNE I  07:21  17:31 
MIĄSKOWO I  07:22  17:32 
MURZYNÓWKO  07:24  17:34 
MIĄSKOWO  07:26  17:36 
MARIANOWO BRODOWSKIE I  07:28  17:38 
BRODOWO III  07:30  17:40 
WŁOSTOWO  07:32  17:42 
BRODOWSKA I  07:34  17:44 
BRODOWSKA  07:36  17:46 
INWALIDÓW WOJENNYCH  07:38  17:48 
WAŁOWA - KUPIEC ŚREDZKI  07:40   -
KILIŃSKIEGO  07:42 
HALLERA  07:43 
PADEREWSKIEGO - PŁYWALNIA  07:45 
KÓRNICKA - SZKOŁA  07:47 

Komunikacja zastępcza od 13.07.2020 r., linia nr 26

ŁĘKNO  06:50  15:53 
ZANIEMYŚL - RYNEK  06:52  15:55 
ZANIEMYŚL - KOŚCIÓŁ  06:54  15:57 
ZANIEMYŚL - TOPOLOWA  06:55  15:58 
LUBONIECZEK - MIODOWA  06:57  16:00 
LUBONIECZEK - WSPÓLNA  06:59  16:02 
CZARNOTKI - PĘTLA  07:02  16:05 
MŁODZIKÓWKO  07:08  16:11 
MŁODZIKOWO  07:11  16:14 
SULĘCIN I 07:14  16:17 
SULĘCIN  07:16  16:19 
SULĘCINEK II  07:19  16:22 
BOROWO  07:21  16:24 
GARBY  07:24  16:27 
NADZIEJEWO  07:28  16:31 
CHWAŁKOWO, CZARTKI  07:30  16:33 
KIJEWO  07:33  16:36 
KIJEWO - HORTEX  07:34  16:37 
NIEDZIAŁKOWSKIEGO - DZIAŁKI  07:38  16:41 
NIEDZIAŁKOWSKIEGO - BIEDRONKA  07:39  16:42 
20 PAŹDZIERNIKA  07:40  16:43 
DWORZEC PKS  07:42  16:45 
HALLERA - BIEDRONKA  07:43 
KÓRNICKA - SZKOŁA  07:45