WAŻNE!
Unia Europejska

Wręczenie Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie

50-lecie 2022

W dniu 15 listopada 2022r. w Gościńcu „Kalinka" w Przymiarkach odbyła się uroczystość wręczenia Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Nadane przez Prezydenta RP odznaczenia wręczył Wójt Gminy Krzykosy Pan Andrzej Janicki w asyście Sekretarz Gminy Pani Ewy Tomczak i Kierownika USC Pani Reginy Ziętej. Odznaczone pary to:

 1. Wanda i Florian Chwiołka
 2. Krystyna i Tadeusz Dropek
 3. Teresa i Edmund Furmaniakowie
 4. Łucja i Jerzy Górscy
 5. Zofia i Witold Jankowiakowie
 6. Grażyna i Henryk Józwiakowie
 7. Janina i Eugeniusz Juszczakowie
 8. Kazimiera i Władysław Kozubscy
 9. Emilia i Stefan Kulak
 10. Danuta i Bolesław Matelscy
 11. Zofia i Jan Michalakowie
 12. Barbara i Jerzy Nieborak
 13. Irena i Stanisław Nowiccy
 14. Cecylia i Włodzimierz Ratajczakowie
 15. Danuta i Jerzy Ruszczyńscy
 16. Maria i Henryk Włodarczakowie

Jubilaci wysłuchali koncertu Pani Anastazji Nowak z oprawą akustyczną Pana Piotra Nowaka. Oprócz życzeń, symbolicznej róży i pamiątkowych dokumentów Jubilaci otrzymali książki „Dzieje Gminy Krzykosy" oraz płyty zespołu „Szczuny z Sulęcinka". Oficjalna część uroczystości zakończyła się lampką szampana, poczęstunkiem oraz wspólnym grupowym zdjęciem.