Nabór uzupełniający na montaż kolektorów słonecznych

Uprzejmie informuję wszystkich mieszkańców Gminy Krzykosy zainteresowanych udziałem w projekcie pn.: „Wytwarzanie energii ze źródeł odnawialnych na terenie Gminy Kleszczewo oraz Krzykosy" polegającym na montażu instalacji systemów OZE tj.: kolektorów słonecznych o możliwości składania deklaracji przystąpienia do projektu w ramach naboru uzupełniającego.

Nabór ankiet mieszkańców dotyczy instalacji, którymi gmina dysponuje na skutek rezygnacji z udziału w projekcie przez dotychczasowych uczestników projektu. Nabór ankiet prowadzony będzie w sposób ciągły do wyczerpania listy – Zestawienia instalacji. O zakwalifikowaniu do projektu będzie decydowała kolejność złożenia ankiet.

Deklaracje wraz z załącznikami należy składać w Urzędzie Gminy w Krzykosach, ul. Główna 37, 63-024 Krzykosy. Druki deklaracji oraz umowy są dostępne na stronie internetowej Gminy Krzykosy (http://gminakrzykosy.pl/krzykosy/bip.html) w zakładce Ochrona Środowiska Odnawialne Źródła Energii. Więcej informacji na temat naboru udziela Daria Skowrońska, tel.61 28 515 14 wew. 131.

UWAGA!!!
BRAK WOLNYCH MIEJSC W NABORZE NA POMPY CIEPŁA I PANELE FOTOWOLTAICZNE