WAŻNE!
Unia Europejska

System teleinformatyczny e-Urząd umożliwia dokonywanie płatności online

Obraz przedstawia menu główne portalu e-Urząd z kafelkami pozwalającymi na wybór interesującego nas tematu i paskiem bocznym z rozszerzonym wyborem akcji.

Przygotowaliśmy dla Państwa system, dzięki któremu mogą Państwo uzyskać przez Internet dostęp do informacji o naliczonych podatkach (od gruntów i nieruchomości, środków transportowych) i opłatach za gospodarowanie odpadami komunalnymi, sprawdzić aktualny stan zobowiązań oraz dokonać ich płatności.

Płatności przez portal e-Urząd realizowane są w oparciu o pośrednika płatności Autopay, który pozwoli użytkownikowi portalu na uiszczenie należności za pośrednictwem wszystkich znanych banków w Polsce, jak również za pośrednictwem systemu BLIK.

Prowizja od przelewu jest stała i wynosi 1,99 zł za przelew.

Korzystanie z serwisu jest bezpłatne i dostępne dla wszystkich.
Aby móc w pełni korzystać z jego funkcjonalności niezbędne jest założenie bezpłatnego Profilu Zaufanego, czyli podpisu elektronicznego, który zastępuje podpis tradycyjny.

Zachęcamy do odwiedzenia portalu Urzędu Gminy w Krzykosach w celu zapoznania się z jego pełną funkcjonalnością, która poza opisanymi płatnościami online obejmuje chociażby otrzymywanie powiadomień o ważnych terminach i wydarzeniach czy aktualny harmonogram odbioru odpadów.

Te i wiele innych dogodności portalu e-Urząd dostępnych jest pod adresem https://eurzad.gminakrzykosy.pl/ lub poprzez aplikację mobilną mInstytucja (Google Play, App Store).